Odwołajmy Adama Bodnara z funkcji Rzecznika Praw Obywatelskich

Odwołajmy Adama Bodnara z funkcji Rzecznika Praw Obywatelskich

Ruszyła kolejna akcja protestacyjna portalu www.Protestuj.pl. Uczestnicy biorący udział w akcji protestowali przeciw stronniczej postawie Rzecznika Praw Obywatelskich Adama Bodnara i domagali się, aby ustąpił on z piastowanego stanowiska.

Każdy podpisany protest został wysłany do przewodniczących wszystkich klubów parlamentarnych. Wielu z nas nie podoba się fakt, że Adam Bodnar staje w obronie jedynie mniejszości LGBT oraz jej absurdalnych postulatów. Świetnym przykładem jest sprawa łódzkiego drukarza, który nie zgodził się na realizacje zamówienia plakatów dla lewicowych aktywistów. Rzecznik Praw Obywatelskich z całą mocą uderzył w łódzkiego drukarza, sprawiając, że cała sprawa miała swoje zakończenie w sądzie.

Obecnie Rzecznik z całych sił stara się wywrzeć presję na opinii publicznej, aby wprowadzić skrajnie lewicowe prawo, nakazujące naukę masturbacji dzieci już od szczebla przedszkolnego. Nie możemy na to pozwolić. Dlatego zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w proteście.

Czytaj też: Sławomir Olejniczak

Akcja odwołująca Adama Bodnara ze stanowiska Rzecznika Praw Obywatelskich jest już drugą tego typu. Poprzednio wzięło w niej udział blisko 25000 osób. Tym razem głosów jest już ponad 36000. Mamy szczerą nadzieje, że nasza akcja zakończy się sukcesem i uda nam się doprowadzić do zmian na stanowisku Rzecznika Praw Obywatelskich.

Wszystko jest w naszych rękach! Portal Protestuj.pl niejednokrotnie pokazał, że wspólny wysiłek może przynieść wymierną korzyść. Jednak, aby tak się stało, musimy zacząć działać.  Do tej pory wysłaliśmy już 1432594 protesty. Oto niektóre z protestów.

  • Stop obrażaniu Chrystusa – akcja mająca na celu usunięcie z sieci oraz ukaranie autorów bluźnierczego filmu, który naśmiewał się z wiary Katolickiej oraz z samego Chrystusa insynuując m.in. Jego homoseksualizm.
  • Nie skazujcie za obronę życia – wspólna akcja platform Protestuj.pl oraz Popierajmy.pl, w której uczestnicy mogli wyrazić swoje poparcie dla działaczki pro-life, która po raz kolejny stanęła przed kanadyjskim sądem czekając na swój wyrok. Jedynym jej przewinieniem, była merytoryczna rozmowa z kobietami, które udawały się do klinik aborcyjnych, aby zamordować swoje nienarodzone dzieci.
  • Stop promowaniu aborcji w TVP – akcja protestacyjna przeciwko wystąpieniu skandalicznej grupy Grils on Fire, hymnu tak zwanych czarnych marszy. Wielkie zainteresowanie protestem sprawiło, że zespół nie wystąpił w głównym konkursie a osoba odpowiedzialna za program festiwalu została pociągnięta do odpowiedzialności.

To oczywiście, tylko niektóre z akcji platformy Protestuj.pl. Pokazują one, że razem możemy skutecznie wywierać wpływ na polityków i walczyć z bluźnierczymi inicjatywami. Możemy powtórzyć sukces poprzednich akcji i doprowadzić do odwołania Adama Bodnara ze stanowiska Rzecznika Praw Obywatelskich.  Wystarczy wejść na stronę serwisu i podpisać się pod protestem oraz przekazać informacje o nim swoim bliskim i znajomym. Im więcej osób dowie się o akcji tym więcej podpisów uda się zebrać.

Po więcej informacji sprawdź: PCh24.pl