Modlitwa fatimska – zapal wirtualną świecę

Modlitwa fatimska – zapal wirtualną świecę

Już od wielu lat za pośrednictwem platformy internetowej Modlitwa.Fatima.pl tysiące katolików, co roku zapalają wirtualną świecę w wybranej przez siebie intencji.

Wierni modlą się o zdrowie dla siebie lub swoich bliskich, o pomoc w znalezieniu pracy, czy też w zdaniu ważnego egzaminu. Pojawiają się nawet prośby o pomoc w znalezieniu odpowiedniego małżonka.

Przechodząc na stronę www.modlitwa.fatima.pl będziemy mieć możliwość zapalenia jednej z trzech świec: Siedmiodniową, Trzydziestodniową bądź świecę Wieczystą. Z każdą ze świec związane są odpowiedni korzyści.

Jeżeli zapalimy świecę Siedmiodniową, razem z nami będą modlić się siostry zakonne. Istnieje również możliwość upublicznienia swoich intencji, dzięki czemu razem z nami i siostrami, będą modlić się również inni użytkownicy platformy.

W przypadku kiedy wybierzemy świecę Trzydziestodniową, siostry zakonne również będą modlić się razem z nami. Świeca ta gwarantuję nam również, że w ciągu roku zostaną odprawione dwie Msze Święte w naszej intencji. Co więcej, po wypełnieniu formularza i wpisaniu tam swojego adresu, zostanie do nas wysłana prawdziwa świeca wraz z kartą na intencje, którą można z powrotem odesłać na adres Instytutu Księdza Piotra Skargi. Następnie świece te zostaną przetopione i wysłane do Sanktuarium Matki Bożej w portugalskiej Fatimie.

Zapalając świece Wieczystą nie tylko będziemy mogli cieszyć się z korzyści związanych z dwiema poprzednimi świecami, ale także dostaniemy specjalny certyfikat oraz zaproszenie do dołączenia do Apostolatu Fatimy – społeczności katolickiej, która jest formą zaangażowania Przyjaciół i Dobrodziejów Instytutu Księdza Piotra Skargi w aktywne propagowanie i angażowanie się w misję orędzia Matki Bożej Fatimskiej. Po dwunastu miesiącach członkostwa w Apostolacie Fatimy, możemy wziąć udział w losowaniu darmowej wycieczki do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Portugalii, obejmującej przeloty, wyżywienie, noclegi oraz polskiego przewodnika.

Więcej o Apostolacie Fatimy, korzyściach płynących z członkostwa oraz o o wirtualnych świecach, przeczytać można odwiedzając stronę Fatima.pl.