BOJKOT FIREFOXA! Mozilla przeciwna małżeństwu i wolności sumienia!

BOJKOT FIREFOXA! Mozilla przeciwna małżeństwu i wolności sumienia!

PILNE! Zbojkotuj Mozillę! Dołącz do ponad 50 tys. użytkowników z całego świata, którzy za pośrednictwem CitizenGO odinstalowali przeglądarkę Mozilla Firefox i zrezygnowali z używania produktów tej firmy. Nasze stanowisko powinno być jasne: „Nie wspieramy firmy, która jest przeciwko małżeństwu, wolności wypowiedzi i prawu do postępowania w zgodzie ze swoim sumieniem!”.

Brendan Eich, dyrektor zarządzający firmą Mozilla (obecnie już były dyrektor), który utworzył przeglądarkę Firefox został zmuszony przez Zarząd do zrezygnowania ze swojej funkcji po tym, jak wsparł słuszną definicję małżeństwa jako związku jednej kobiety z jednym mężczyzną.

Brendan Eich złożył darowiznę w wysokości 1000 dolarów na rzecz kampanii, której celem była ochrona powyższej definicji małżeństwa w Kalifornii. Grupy LGBT domagały się od Zarządu Mozilli wyrzucenia dyrektora B. Eich’a, a ten postąpił zgodnie z ich żądaniem.

Zachęcamy do udziału w międzynarodowej akcji nazwanej NO-Zilla i pokazania udziału w niej poprzez dołączenie do niniejszej kampanii i zaproszenie do udziału w niej przyjaciół i znajomych.

Firma Mozilla powinna odczuć reakcję konsumentów. ODINSTALUJMY PRZEGLĄDARKĘ FIREFOX Z NASZYCH KOMPUTERÓW!

Jeśli po dezinstalacji pojawi się komunikat z pytaniem o to, czy chcemy udzielić informacji zwrotnej, zachęcamy do tego, aby wysłać wiadomość o treści jak np. „Rezygnuję ze wspierania firmy, która jest przeciwna małżeństwu będącym związkiem kobiety i mężczyzny oraz która nie szanuje wolności słowa i prawa do postępowania w zgodzie ze swoim sumieniem.

 

Źródło: citizengo.org