Ruszyła nowa strona: Twoje światło w Fatimie

Ruszyła nowa strona: Twoje światło w Fatimie

Wystartowała internetowa witryna Twoje światło w Fatimie. Dostępna pod adresem www.modlitwa.fatima.pl strona powstała jako miejsce wsparcia i zachęty do codziennej modlitwy. Twoje światło w Fatimie umożliwia każdemu internaucie zapalenie wirtualnej świecy w intencji własnej bądź przyjaciela.

To pierwsze w polskim Internecie miejsce, w którym każdy potrzebujący może zapalić świecę i uczestniczyć we wspólnej modlitwie. We wszystkich intencjach złożonych za pośrednictwem witryny będą się modlić także siostry zakonne.

Na stronie można zapalić jedną z trzech świec, świecę siedmiodniową, świecę trzydziestodniową lub świecę wieczystą. Zapalając wirtualną świecę miesięczną i wieczystą, internauta otrzymuje przesyłkę w postaci prawdziwej świecy. Razem z nią dostaje także specjalną kartkę, na której może napisać swoje dodatkowe intencje. Następnie odsyła świecę wraz z intencjami do Fundacji im. Ks. Piotra Skargi. Wszystkie indywidualne świece zostaną stopione. Powstałe duże świece wotywne trafią do Fatimy, gdzie zapalą je Apostołowie Fatimy. Intencje zostaną przekazane do Sanktuarium Fatimskiego.
Kolejnym przywilejem towarzyszącym zapaleniu świec: trzydziestodniowej i wieczystej jest Msza Święta odprawiona w intencjach internauty.

Tych, którzy pragną, aby zawsze modlono się w ich intencjach, autorzy strony zachęcają do wybrania świecy wieczystej. Jej zapalenie daje nieustającą możliwość uczestnictwa w modlitwie osób odwiedzających stronę www.modlitwa.fatima.pl. Właściciele świecy wieczystej otrzymują wszystkie powyższe przywileje, włączają się w działalność Apostolatu Fatimy, propagując orędzie Pani Fatimskiej.

Więcej informacji na stronie www.modlitwa.fatima.pl