WspieramyKlub.pl – nowy pomysł na wsparcie sportu w Polsce

WspieramyKlub.pl – nowy pomysł na wsparcie sportu w Polsce

wspieramy klub akcjaDziałająca od przeszło dwóch lat platforma internetowa WspieramyKlub.pl to ciekawe i inspirujące miejsce dla lokalnych działaczy sportowych. Serwis powstał z myślą o wspieraniu klubów, organizacji, sportowców, którzy mogliby uzyskiwać w ten sposób finansowe i organizacyjne wsparcie lub oszczędzać na zakupach sprzętu sportowego.

Drugim, ale równie istotnym, celem serwisu wspieramyklub.pl jest wsparcie medialne i promocja w świecie polskiego sportu utalentowanych sportowców wszystkich dyscyplin, niezależnie od wieku. Wspieramyklub.pl dostarcza także informacje kibicom zainteresowanym wydarzeniami sportowymi z lokalnego boiska, jak i ze światowych obiektów sportowych. Opisują to konkretniej na stronie internetowej: w serwisie internauci znajdą aktualne i wartościowe informacje, a zrzeszone organizacje, które podpiszą z nami umowę zrzeszeniową (kluby i organizacje sportowe, wszelkiego rodzaju placówki zdrowotne, szkoły i uczelnie oraz firmy), będą prowadzić swoje profile, aktywnie wprowadzając zmiany, nowości, etc.

Tak więc informacje pozyskiwane są bezpośrednio od zrzeszonych klubów, a także dzięki zaangażowaniu studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego. Serwis nie ogranicza swojej działalności do jednej lub kilku dyscyplin. Działa choćby w takich dyscyplinach jak kolarstwo, tenis czy sporty walki.

 

Źródło: WspieramyKlub.pl