Program edukacyjny „Pracownia liderów prawa”

with Brak komentarzy

pracownia liderów prawa

Do 30 października Instyutut Wymiaru Sprawiedliwości czeka na zgłoszenia do kolejnej edycji elitarnego programu edukacyjnego „Pracownia Liderów Prawa”. W ramach tego oraz wielu podobnych programów, Instytut współpracuje z wykładowcami najlepszych uczelni świata, w tym między innymi z Uniwersytetu Harvarda, MIT, IESE Business School, czy też z SRI International.

Pracownia Liderów Prawa to nowoczesna forma kształcenia przyszłych prawniczych elit, które dzięki niej mogą czerpać z wiedzy i doświadczenia aktualnych liderów prawa, polityki oraz gospodarki. Wśród nich znajdą Państwo między innymi wykładowców najbardziej renomowanych polskich uczelni, jak również prawników pracujących dla najlepszych kancelarii oraz menedżerów najwyższego szczebla w największych polskich przedsiębiorstwach.

Kolejne edycje Pracowni cieszą się stale rosnącą popularnością, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych uczestników, podczas tej rekrutacji otwarto możliwość aplikowania do jednego z dwóch przygotowanych programów:

• Program Student to szansa na wymarzony start dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze studiami jak i tych, którzy pierwsze kroki mają za sobą. Do udziału w nim zaproszeni są zatem studenci I, II, III oraz IV roku.

• Program Główny adresowany jest do studentów ostatniego roku, absolwentów prawa, aplikantów i asystentów sędziów, prokuratorów oraz przedstawicieli innych zawodów prawniczych.

Przygotowany program obejmuje siedem zjazdów szkoleniowych przeprowadzonych w Warszawie lub w jej okolicach, Szkołę Letnią, a także Projekt Społeczny. Udział w Pracowni jest nieodpłatny. Organizator zapewnia również wyżywienie oraz nocleg podczas zjazdów.

Uczestnicy projektu otrzymają certyfikat potwierdzający ukończenie przez nich programu, a wyróżniające się osoby także niepowtarzalną szansę na odbycie praktyk w Ministerstwie Sprawiedliwości, czy też w Instytucie Wymiaru Sprawiedliwości.

Szczegółowe informacje oraz formularze do rejestracji w programie dostępne są na stronie internetowej liderzy.iws.org.pl.