Program edukacyjny „Pracownia liderów prawa”

Program edukacyjny „Pracownia liderów prawa”

pracownia liderów prawa

Do 30 października Instyutut Wymiaru Sprawiedliwości czeka na zgłoszenia do kolejnej edycji elitarnego programu edukacyjnego „Pracownia Liderów Prawa”. W ramach tego oraz wielu podobnych programów, Instytut współpracuje z wykładowcami najlepszych uczelni świata, w tym między innymi z Uniwersytetu Harvarda, MIT, IESE Business School, czy też z SRI International.

Pracownia Liderów Prawa to nowoczesna forma kształcenia przyszłych prawniczych elit, które dzięki niej mogą czerpać z wiedzy i doświadczenia aktualnych liderów prawa, polityki oraz gospodarki. Wśród nich znajdą Państwo między innymi wykładowców najbardziej renomowanych polskich uczelni, jak również prawników pracujących dla najlepszych kancelarii oraz menedżerów najwyższego szczebla w największych polskich przedsiębiorstwach.

Kolejne edycje Pracowni cieszą się stale rosnącą popularnością, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych uczestników, podczas tej rekrutacji otwarto możliwość aplikowania do jednego z dwóch przygotowanych programów:

• Program Student to szansa na wymarzony start dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze studiami jak i tych, którzy pierwsze kroki mają za sobą. Do udziału w nim zaproszeni są zatem studenci I, II, III oraz IV roku.

• Program Główny adresowany jest do studentów ostatniego roku, absolwentów prawa, aplikantów i asystentów sędziów, prokuratorów oraz przedstawicieli innych zawodów prawniczych.

Przygotowany program obejmuje siedem zjazdów szkoleniowych przeprowadzonych w Warszawie lub w jej okolicach, Szkołę Letnią, a także Projekt Społeczny. Udział w Pracowni jest nieodpłatny. Organizator zapewnia również wyżywienie oraz nocleg podczas zjazdów.

Uczestnicy projektu otrzymają certyfikat potwierdzający ukończenie przez nich programu, a wyróżniające się osoby także niepowtarzalną szansę na odbycie praktyk w Ministerstwie Sprawiedliwości, czy też w Instytucie Wymiaru Sprawiedliwości.

Szczegółowe informacje oraz formularze do rejestracji w programie dostępne są na stronie internetowej liderzy.iws.org.pl.