Stop szykanom! Wesprzyj prof. Chazana

Stop szykanom! Wesprzyj prof. Chazana

bogdan chazanPodpisz list poparcia dla prof. Bogdana Chazana, który jest bezwzględnie atakowany za obronę życia nienarodzonych dzieci i pracę zgodną z własnym sumieniem.

Ten odważny uczony i doskonały fachowiec – jeden z sygnatariuszy „Deklaracji Wiary” autorstwa dr Wandy Półtawskiej – został zwolniony z funkcji dyrektora Szpitala Położniczo-Ginekologicznego im. Świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego w Warszawie, uznawanego za jeden z najlepszych w Polsce. Dlaczego podjęto taką decyzję? Profesor nie wyraził zgody na zabicie 25-tygodniowego dziecka podejrzewanego o niepełnosprawność oraz nie wskazał innego lekarza, który by tego dokonał.

Od 2004 roku był dyrektorem Szpitala Położniczo-Ginekologicznego im. Świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego w Warszawie, uznawanego za jeden z najlepszych w Polsce. Szpital odbiera rocznie 4,5 tysiąca porodów. Liczba zgonów okołoporodowych jest dwa razy mniejsza niż średnia w Polsce. Prof. Bogdan Chazan to także były krajowy konsultant w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Odwołany w 2001 roku pod wpływem ataków zwolenników aborcji.

Twój list trafi do Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny, zostanie tam wydrukowany i doręczony osobiście prof. Chazanowi.

Wejść na protestuj.pl, aby wysłać list.