Stop dyktaturze mniejszości – protest przeciwko antywolnościowej ustawie Ruchu Palikota i SLD

Stop dyktaturze mniejszości – protest przeciwko antywolnościowej ustawie Ruchu Palikota i SLD

protestOd poniedziałku korzystając ze strony stopdyktaturze.pl można zaprotestować przeciwko próbie wprowadzenia w Polsce faktycznej homodyktatury. Powołując się na rzekome dostosowanie polskiego prawa do ustawodawstwa europejskiego, SLD i Ruch Palikota chcą dokonać zmian w tzw. ustawie antydyskryminacyjnej. Sprawą już wkrótce ma zająć się Sejm.

Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny uruchomiło stronę dzięki której można skierować swój sprzeciw wobec prób narzucenia przez lobby homoseksualne, przy wsparciu części polityków, rozwiązań prawnych uderzających we wszystkich, którzy nie chcą podporządkować się „tęczowemu” dyktatowi. Wprowadzenie proponowanych przez lewicę zmian, jak czytamy w proteście, „będzie skutkowało nadaniu uprzywilejowanej pozycji społecznej środowiskom homoseksualnym w Polsce oraz przyczyni się do dyskryminacji normalnych rodzin opartych na małżeństwie między mężczyzną i kobietą”.

Lewacki projekt przy minimalnej dyskusji pozytywnie zaopiniowała sejmowa Komisja Polityki Społecznej i Rodzinnej. Na wrzesień szykowana jest debata nad nim.

Projekt wprowadza zakaz dyskryminacji m.in. ze względu na tzw. „ekspresję płciową” i „tożsamość płciową”, co w praktyce będzie oznaczać, że publiczne epatowanie perwersyjnymi zachowaniami seksualnymi będzie szczególnie chronione przez prawo, a sprzeciw wobec tych zachowań będzie… karany.

Wysłany za pośrednictwem strony www.stopdyktaturze.pl trafi do Marszałek Sejmu, Kancelarii i Sekretariatu Prezesa Rady Ministrów oraz do Ministerstwa Sprawiedliwości.

 

Źródło: PCh24.pl, stopdyktaturze.pl