Arcybiskup Józef Michalik dziękuje za akcję „Nie wstydzę się Jezusa”

Arcybiskup Józef Michalik dziękuje za akcję „Nie wstydzę się Jezusa”

mt 1033Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp. Józef Michalik w specjalnym liście zwrócił się do wszystkich osób zaangażowanych w akcję „Nie wstydzę się Jezusa”. Duchowny wyraża swoją wdzięczność i udziela błogosławieństwa.

„Na dalszy trud docierania z waszą propozycją do najszerszych kręgów ludzi, szczególnie młodych, niech Pan Jezus darzy was Swoimi łaskami, radością, pokojem i niech darzy Swym błogosławieństwem” – tymi słowami Arcybiskup Józef Michalik zwraca się do organizatorów „Nie wstydzę się Jezusa”. List został skierowany do koordynatora akcji Grzegorza Pabijana.

Arcybiskup Józef Michalik wyraża wdzięczność za rozpoczęcie akcji przez Krucjatę Młodych – „propagowanie jej, poprzez rozdawanie breloków, ludziom żyjącym w naszej Ojczyźnie, gotowym do publicznego świadczenia o swojej wierze i dumnym z jej wyznawania”.

Arcypasterz swoje podziękowanie i modlitwę kieruje także do przeszło miliona osób, która zdecydowały się przyjąć brelok ze znkiem krzyża i odważnie przyznawać do wiary w Jezusa – „Bożej opiece polecam wszystkich, którzy nie wstydzą się Jezusa”.

 

Źródło: PCh24.pl