Konkurs „Pozytywista Roku” z nową stroną internetową

Konkurs „Pozytywista Roku” z nową stroną internetową

pozytywista roku program„Pozytywista Roku 2012” to już piąta edycja honorowego konkursu aktywnie promującego przedsiębiorczość. Tegoroczna edycja startuje z nową stroną www.pozytywistaroku.pl. Do końca lutego 2013 r. za pośrednictwem strony można zgłaszać firmy, instytucje lub osoby, które w 2012 roku wyróżniały się swoją przedsiębiorczością, zaangażowaniem w sprawy społeczne czy działaniem na rzecz innowacyjności lub ochrony środowiska.

Serwis ma nowoczesną szatę graficzną nawiązującą do tematyki konkursu, a dostępne na niej treści są uporządkowane, aby Internauci intuicyjnie mogli poruszać się po stronie i znaleźć potrzebne im informacje.

Dzięki nowej stronie www oraz profilowi na Facebooku Organizatorzy konkursu chcą dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych „Pozytywistów Roku 2012”. – „Dzięki stronie pozytywistaroku.pl chcemy, aby Internauci dowiedzieli się o konkursie i jego ideach promujących przedsiębiorczość w szerokim tego słowa znaczeniu, kategoriach konkursowych oraz zgłosili siebie lub innych do udziału w konkursie, pochwalili się swoimi inicjatywami, a także docenili społeczne lub przedsiębiorcze inicjatywy innych.” – mówi Marcin Przybysz – Prezes Fundacji Regionalnych Inkubatorów Przedsiębiorczości „Wokulski”.

Strona internetowa www.pozytywistaroku.pl zawiera kompleksowe informacje o konkursie od początku jego istnienia, regulamin, galerię zdjęć, listy Zwycięzców i Wyróżnionych w poprzednich latach. Poza tym na nowej stronie znaleźć można informacje o tegorocznych Partnerach projektu, składzie kapituły. Ponadto aktualności, odcinki programu „Zwyczajnie Wokulscy” mówiące o konkursie i jego zwycięzcach oraz kontakt. Strona została przygotowana we współpracy z Interaktywną Agencją Marketingową – Pracownia.pro.

 

Źródło: Nadesłane na akcjespoleczne.blog@gmail.com