Homoaktywiści prześladują amerykańskich obrońców rodziny

Homoaktywiści prześladują amerykańskich obrońców rodziny

homo pederaściAmerykańskie organizacje broniące małżeństwa i rodziny zrealizowały dwa krótkie spoty telewizyjne ukazujące, jak homoseksualni aktywiści i ich sprzymierzeńcy zastraszają, obrońców małżeństwa kobiety i mężczyzny.

Jedną z zaprezentowanych w wideo ofiar brutalnych i wulgarnych ataków słownych ze strony dewiantów jest 14-letnia Sarah Crank – dziewczyna, która odważyła się zaapelować do parlamentarzystów stanu Maryland, by odrzucili ustawę o homozwiązkach. „Naprawdę współczuję dzieciom, które mają dwoje rodziców tej samej płci. Nawet jeśli niektóre z nich sądzą, że to dobrze, to nie mają pojęcia, jak cudowne doświadczenia ich omijają” – napisała w liście.

W następstwie otrzymała przez Internet stos obelg i inwektyw, z których hasło „mam nadzieję, że twoi heteroseksualni rodzice cię zgwałcą” należy do bardziej stonowanych i cenzuralnych.

– Nigdy nie przyszłoby mi do głowy, że będą publicznie atakować dziecko, publicznie zastraszać dziecko – mówi w spocie telewizyjnym mama Sary, przerażona rozmiarem nienawiści wylewającej się z komentarzy adresowanych do nastolatki. Tylko na stronie dziennika „Huffington Post” pojawiło się około 3 tys. negatywnych wpisów pod adresem dziewczynki. Niektóre zawierały konkretne groźby.

W drugim klipie nadanym w telewizji przez Krajową Organizację na rzecz Małżeństwa (NOM) oraz Przymierze Przeciwko Zniesławianiu Małżeństwa (MADA) pracująca w straży pożarnej Sarah Rowe opisuje szykany, jakie ją spotkały, gdy wbrew stanowisku swojego związku zawodowego poparła projekt prawa stanu Minnesota, definiującego małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny. W filmie wyjaśnia, że osoby, które nie zgadzają się na forsowane przez środowiska homoseksualne postulaty zmiany definicji małżeństwa zaczynają być piętnowane publicznie i postrzegane jako fanatycy.

Źródło: PCh24.pl