O przedsiębiorczości po angielsku – edukacyjna konferencja w Krakowie

O przedsiębiorczości po angielsku – edukacyjna konferencja w Krakowie

libery seminar konferencja naukowaPiątego i szóstego września w Krakowie odbędzie się Liberty Seminar – wyjątkowa dwudniowa konferencja naukowo-edukacyjna, dzięki której możliwe będzie sprawdzenie swojego angielskiego, a także poznanie ciekawych gości – ekspertów w dziedzinach wolnego rynku i przedsiębiorczości.

-W kalendarzu wydarzeń organizowanych w naszym mieście brakowało spotkania, które pozwalałoby uczestnikom poznać prawdziwych przedsiębiorców i ich historie. Chcemy to zmienić, stąd nasz pomysł na organizację Liberty Seminar – mówi Marcin Chmielowski ze Stowarzyszenia KoLiber. Dodatkową atrakcją jest język, w którym odbywa się konferencja. – Zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie całego wydarzenia po angielsku. Część z mówców naszego seminarium to Amerykanie z Language of Liberty Institute – organizacji, która zajmuje się jednocześnie promocją przedsiębiorczości i nauką języka angielskiego. Wydaje się nam, że takie rozwiązanie będzie atrakcyjne – dodaje Chmielowski.

Organizatorami Cracow Liberty Seminar są Language of Liberty Institute, Stowarzyszenie KoLiber, Fundacja Wolności i Przedsiębiorczości oraz Fundacja PAFERE. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Oprócz anglojęzycznych wykładów, zaplanowano także dyskusje nad prezentowanymi tematami i projekcje filmów o tematyce konferencyjnej. Serdecznie zachęcamy do udziału w tym innowacyjnym cyklu spotkań naukowych.

Szczegółowe informacje oraz program konferencji dostępne są na facebookowej stronie wydarzenia oraz na portalu PCh24.pl.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/360684440674198/

 

Źródło: PCh24.pl