Nie idę na koncert Madonny!

Nie idę na koncert Madonny!

Nie idę na Madonnę„Nie idę na Madonnę!” to hasło protestu przeciwko warszawskiemu koncertowi kontrowersyjnej „artystki” zwanej Madonną, który organizuje Krucjata Młodych przy Instytucie im. ks. Piotra Skargi. Koncert odbędzie się 1. sierpnia na stołecznym Stadionie Narodowym.

Nie zgadzamy się, aby do naszego kraju zapraszano piosenkarkę Madonnę Louise Ciccone. Stanowczo protestujemy przeciwko promocji tej „gwiazdy”, jak i zachęcania do udziału w jej koncercie! Namawiamy wszystkich szanujących katolicką wiarę i Ojczyznę, aby zrezygnowali z tej obrazoburczej imprezy.

Nie zgadzamy się też, aby Madonna wystąpiła na Stadionie Narodowym, wybudowanym za nasze pieniądze! Madonna wielokrotnie prezentowała brak szacunku do naszej Ojczyzny. Własną, gwiazdorską legendę oparła na obrazoburstwie i bezczeszczeniu chrześcijańskich symboli. Obrażanie Jezusa Chrystusa, podpalanie krzyży i zakładanie korony cierniowej, skandaliczne wykorzystywanie postaci Maryi stały się dla niej głównym elementem taktyki marketingowej.

W 2009 roku Madonna wystąpiła w Polsce 15 sierpnia, w święto Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny, kolejny raz prowokując katolików. Protest przeciwko jej koncertowi, zorganizowany przez Krucjatę Młodych, podpisało 25 000 osób. W tym roku mamy szansę pokazać, że dużo więcej osób nie zgadza się na zapraszanie tej cynicznej pseudoartystki. Jeśli chcesz się przyłączyć do protestu, wejdź na stronę www.protestuj.pl. Wyraź swoje oburzenie i sprzeciw wobec promowania tej obrazoburczej piosenkarki.

 

Źródło: KrucjataMlodych.pl