PCh24.pl – startuje nowy prawicowy portal!

PCh24.pl – startuje nowy prawicowy portal!

PCh24.plNa rynku portali internetowych pojawił się PCh24.pl, nowy serwis informacyjno-opiniotwórczy. Pełna nazwa portalu – Polonia Christiana – nawiązuje do tytułu dwumiesięcznika, wydawanego od kilku lat w Krakowie przez Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. ks. Piotra Skargi. Twórcy i redaktorzy PCh24.pl zapowiadają, iż portal wniesie nową jakość pomiędzy dotychczasowe serwisy informacyjno-opiniotwórcze.

Portal ma być nowoczesnym projektem internetowym, skierowanym do czytelników poszukujących niezależnych opinii, stanowiących, jak głosi slogan promocyjny portalu, „prawą stronę internetu”. Na łamach PCh24.pl pojawią się artykuły Grzegorza Brauna, Jacka Bartyzela, Wojciecha Sumlińskiego, Grzegorza Kucharczyka, Jacka Kowalskiego, czy też Mieczysława Ryby. To właśnie wsparcie ze strony autorów papierowej Polonia Christiana ma stanowić o sile i jakości nowego portalu. Na internautów czekają opinie i komentarze ekspertów różnych dziedzin, analizujących rzeczywistość z perspektywy chrześcijańskiej i konserwatywnej. Nie zabraknie także wolnorynkowych wiadomości i komentarzy, m.in. ze strony naukowców Fundacji PAFERE oraz Instytutu Misesa.

Silną stroną nowego portalu jest dział informacyjny złożony z sekcji krajowej oraz zagranicznej. Aktualne informacje ze świata polityki i gospodarki towarzyszą wiadomościom zamieszczanym w dziale religijnym i kulturalnym. Twórcy PCh24.pl stawiają na rzetelny komentarz i opinie ekspertów. Bowiem jak, twierdzą – podstawowym założeniem nowego portalu jest podjęcie istotnych tematów, które w mediach tzw. głównego nurtu są często nieobecne bądź ukazywane w fałszywym świetle.

Portal będzie funkcjonował na dwóch łatwych do zapamiętania domenach: PCh24.pl oraz PoloniaChristiana.pl.

 

Źródło: Redakcja PoloniaChristiana.pl.