Być kobietą – co to dzisiaj oznacza?

Być kobietą – co to dzisiaj oznacza?

ASK Soli Deo, Krucjata Młodych i Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej serdecznie zapraszają na konferencję, pt. „Być kobietą, być kobietą…”, która odbędzie się 8 marca 2012 r., w Dzień Kobiet, o godz. 20:10, w Auditorium Maximum (Aula im. A. Mickiewicza) na Uniwersytecie Warszawskim.
Zaproszeni goście:

red. Brygida Grysiak – reporterka i prezenterka serwisów informacyjnych w TVN 24, przygotowuje materiały dotyczące życia religijnego i politycznego. Autorka książek o papieżu Janie Pawle II

red. Ewa Polak-Pałkiewicz – publikuje w Arcanach, Powściągliwości i Pracy, Niedzieli, Źródle i Christianitas. Często porusza tematykę kobiecości, wydała tom publicystyki pt. „Kobieta z twarzą: szkice o życiu, o śmierci i o miłości” 

s. Maksymiliana Hądzlik – absolwentka UW, członek Instytutu Dobrego Pasterza we

Wrocławiu, szefowa Przewodniczek św. Jadwigi Królowej – katolickiego skautingu dla dziewcząt

ks. dr Michał Muszyński – duszpasterz akademicki w kościele św. Anny i duszpasterz ASK Soli Deo, autor audycji w Radiu Józef i Radiu Warszawa, misjonarz

Uczestnicy debaty postarają się odpowiedzieć na pytania, które w sposób szczególny zastanawiają młode kobiety. Jaka jest współczesna kobieta? Czy możliwe jest łączenie aktywności na polu rodzinnym,zawodowym i służby publicznej? Jaką wizję kobiety serwują nam obecnie massmedia?

Dla każdej z pań przygotowano niespodziankę 🙂 Organizatorzy zapraszają również panów!

To już druga odsłona cyklu spotkań pt. „Wyzwania młodych” organizowanego przez ASK Soli Deo, Krucjatę Młodych i Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej. Pierwsza konferencja – „Być mężczyzną” – zgromadziła w Auli im. A. Mickiewicza około tysiąc uczestników.

Źródło: PiotrSkarga.pl Krucjata Młodych, SoliDeo