Internauci protestują przeciw zaangażowaniu się UAM w paradę homoseksualistów

Internauci protestują przeciw zaangażowaniu się UAM w paradę homoseksualistów

Ulicami stolicy Wielkopolski przejdzie w przyszłą sobotę Marsz Równości, organizowany w ramach Dni Równości i Tolerancji. Paradę homoseksualistów wspiera państwowa uczelnia, Uniwersytet Adama Mickiewicza

 

Wyślij protest do rektora UAM w Poznaniu

fax: 61 829 4444
e-mail: m.nowacz@amu.edu.pl

Wyślij do wiadomości:
Jego Ekscelencja Stanisław Gądecki
Arcybiskup Metropolita Poznański
kuria@archpoznan.org.pl

Sz. Pan prof. dr hab.
Bronisław Marciniak
JM Rektor UAM

 

Wyrażam głębokie oburzenie faktem, że znany i ceniony w Polsce i na świecie Uniwersytet Adama Mickiewicza zamierza oficjalnie wesprzeć tzw. Dni Równości i Tolerancji w Poznaniu, których głównym punktem ma być parada homoseksualistów (logo uczelni widnieje min na plakatach reklamujących homoseksualna imprezę).

Nie mogę wprost uwierzyć, że uniwersytet o tak bogatej tradycji i tak wspaniałych osiągnięciach, stoczył się na poziom wspierania ulicznych parad promujących homoseksualizm.

Uważam za niedopuszczalne, aby jednostka naukowa, finansowana z budżetu państwa i moich podatków, wspierała interesy homoseksualnych organizacji, których celem jest zniszczenie chrześcijańskich fundamentów społecznych i zastąpienie ich społeczeństwem prymitywnym i rozwiązłym, pozbawionym jakichkolwiek norm.

W związku z tym bulwersującym faktem domagam się  wycofania UAM z tej haniebnej inicjatywy oraz oczekuję przeprosin skierowanych do tysięcy absolwentów uczelni UAM, studentów i pracowników naukowych nie utożsamiających się z celami marszów afirmujących dewiacje seksualne.

 

Z poważaniem