Kuba Błaszczykowski dołączył do klubu Mt1033

Kuba Błaszczykowski dołączył do klubu Mt1033

Kuba BłaszczykowskiKuba Błaszczykowski, kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej, wziął udział w akcji „Nie wstydzę się Jezusa”. Zachęca do noszenia breloków i otwartego przyznawania się do swojej wiary w Jezusa Chrystusa. Zobacz jego świadectwo!

Zobacz film ze świadectwem Kuby Błaszczykowskiego

„Rozumiem, że wiara może być dla kogoś sprawą indywidualną, aczkolwiek dla mnie osobiście jest bardzo ważną rzeczą. Myślę, że każdy z nas w momencie, w którym jest ciężko, kiedy są problemy i nie można już liczyć na lekarzy, na inne rzeczy, wtedy zaczyna się odwoływać do wiary, wtedy są te momenty, kiedy prosi się Jezusa, Boga aby dał zdrowie, nie zawsze pamiętając o tym na co dzień.

Dlatego ja osobiście z dużą wiarą na co dzień i z dużym przekonaniem o tym, że Chrystus pomaga w życiu codziennym, staram się w pewnym sensie namawiać ludzi do tego aby nie zapominali o tym, co jest dla nas najważniejsze, czyli wiara i modlitwa.

Dlatego namawiam do włączenia się w akcję „Nie wstydzę się Jezusa” i zachęcam do zdobywania breloków.

Pozdrawiam, Jakub Błaszczykowski.”

…..

Kampania pod hasłem „Nie wstydzę się Jezusa” istnieje od marca tego roku. W ramach akcji rozdano lub rozesłano do tej pory 500 tysięcy breloków. Z kolei Facebookowy profil akcji zgromadził blisko 15 tysięcy fanów. Koordynatorzy akcji zapowiadają, iż w przyszłości będą prezentowane kolejne nagrania i świadectwa znanych osób, które dołączyły do klubu wspierających kampanię.


Źródło: www.mt1033.pl