”Nie wstydzę się Jezusa” na spotkaniach młodych

”Nie wstydzę się Jezusa” na spotkaniach młodych

Brelok akcji "Nie wstydzę się Jezusa"

Krucjata Młodych weźmie udział spotkaniu młodych diecezji zamojsko-lubaczowskiej. Druga edycja „Exodusu Młodych” odbędzie się w dniach 23-26 sierpnia br. w Zwierzyńcu na Roztoczu. Hasłem tegorocznego spotkania będą słowa: „Mocni nadzieją”. W harmonogramie spotkań zaplanowano m.in. warsztaty pod hasłem „Nie wstydzę się Jezusa”.

„Exodus Młodych” to cztery dni pod namiotami. Na młodzież czeka – jak zapewniają organizatorzy – potężna dawka dobrej muzyki, ciekawe konferencje, piękne nabożeństwa, wzruszające pantomimy, fachowe warsztaty, a także trochę sportu i zabawy.

„Exodus Młodych” to kontynuacja rozpoczętego w ubiegłym roku cyklu cnót boskich. Tegoroczny temat to też hasło pielgrzymki bł. Jana Pawła II z 12 czerwca 1999 roku w Zamościu. – Dlatego w czasie spotkania wielokrotnie będziemy dziękować Bogu za dar jego beatyfikacji – zapowiadają organizatorzy.

25 sierpnia ok. godz. 13.00 rozpoczną się warsztaty, w ramach których Krucjata Młodych przedstawi akcję „Nie wstydzę się Jezusa”. Uwaga! Każdy uczestnik spotkania otrzyma brelok!

Spotkanie Młodzieży diecezji zamojsko-lubaczowskiej „Exodus Młodych” odbędzie się w dniach 23-26 sierpnia 2011 roku na terenie Ośrodka Turystycznego „ECHO” w Zwierzyńcu  (adres: ul. Biłgorajska 3, 22-470 Zwierzyniec). Recepcja spotkania będzie czynna 23 sierpnia br. od godz. 10. Zgłoszenia indywidualne i grupowe przyjmowane są wcześniej.

UWAGA! Zapisywać można się do 23 sierpnia!

Przedstawiciele Krucjaty Młodych wezmą udział również w V Pallotyńskim Spotkaniu Młodych, które odbędzie się w dniach 26-27 sierpnia w Ołtarzewie. Akcja „Nie wstydzę się Jezusa” zostanie zaprezentowana w pierwszym dniu o godz. 13. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymają brelok.

źródło: Mt1033.pl