Znani są z nami – świadectwa poparcia dla akcji „Nie wstydzę się Jezusa”

Znani są z nami – świadectwa poparcia dla akcji „Nie wstydzę się Jezusa”

Na stronie akcji społecznej „Nie wstydzę się Jezusa” zaprezentowano świadectwa kolejnych znanych osób, zachęcających do uczestnictwa w kampanii.

Marszałek Sejmu RP Marek Jurek mówi m.in. o roli symbolu w życiu społecznym, a także o potrzebie włączenia się w akcję, wynikającej także z kształtu współczesnego świata, który pełny jest manifestowania różnego rodzaju sympatii: co jest ważniejszego, co jest z głębi serca człowieka, jak przywiązanie do Boga, któremu wierzymy, jak miłość do Jezusa? – pyta były znany polityk.

Były pilkarz i reprezentant Polski Marek Citko mówi, że to wiara zawsze pomaga mu utrzymać równowagę w życiu, niezależnie od tego czy powodzi mu się dobrze, czy też źle. Cokolwiek się dzieje w moim życiu – z perspektywy zbawienia ma jakiś sens – dodaje.

Poparcia akcji udzielili w ostatnim czasie także Agnieszka Radwańska i Jerzy Skoczylas. Najsłynniejsza polska tenisistka w krótkim filmiku, który obiegł niemal wszystkie mainstreamowe media w Polsce, prezentuje symbol kampanii, mówiąc: Wspieram akcję „Nie wstydzę się Jezusa”, namawiam do noszenia breloków. Nie wstydźcie się wierzyć!. Z kolei Jerzy Skoczylas w kilkuminutowej wypowiedzi przytacza liczne sytuacje, w których wstydzimy się przyznać do wiary chrześcijańskiej.

Do tej pory wsparcia akcji „Nie wstydzę się Jezusa” udzielili:

Agnieszka Radwańska
Jerzy Skoczylas
Kabaret „Mumio”
Robert „Litza” Friedrich
„Arka Noego”
Magda Anioł i Adam Szewczyk
Marek Jurek
Marek Citko
Przemysław Babiarz
Krzysztof Ziemiec

źródło: Mt1033.pl