W środę decydujące głosowanie nad projektem ustawy antyaborcyjnej

Ustawa antyaborcyjna w SejmieOstateczne głosowanie nad projektem całkowitego zakazu zabijania ludzi odbędzie się już w środę (31 sierpnia 2011 r.) w polskim Sejmie. Debata odbędzie się w godzinach od 17.00 do 18.30, a głosowanie od 19.30 do 20.30.


To głosowanie będzie niejako ostatnim testem na obronę życia, ale także na katolicyzm dla posłów tej kadencji. Każdy, kto zagłosuje za aborcją, a przeciw życiu ostatecznie wyłączy się z przestrzeni wyboru możliwego dla katolika, ale też uniemożliwi sobie przystępowanie do komunii świętej.

 

Ważne jest także to, czy PO nie wprowadzi dyscypliny partyjnej w tej sprawie. Podczas głosowania w komisjach liderzy Platformy podjęli taką właśnie decyzję, próbując złamać swoim posłom sumienia.

Źródło: PrawoDoNarodzin.pl

Tagged , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

3 Responses to W środę decydujące głosowanie nad projektem ustawy antyaborcyjnej

 1. distinct says:

  pewnie będzie jak w komisji, PO i SLD swoje, PSL się wstrzyma albo wyjdzie. I tyle wyjdzie z tej walki z aborcją.

  • Higor says:

   AnitaHello. Nie ktore kobiety nie lubia dciezi, ale lubia seks. Masz jakis problem? Taka kobiata nie moze byc matka. Kazda s.ka moze urodzic, ale nie kazda umie sie opiekowac i wychowac, Nie kazda moze byc matka. Rozumiesz to czy nie? Nie kazda chce miec dciezi. Ja tez nie chce i nigdy nie chcialam. Kazdy lubi uprawiac seks. Prawda? Ale nie kazda lubi rodzic i miec dciezi. Sa rozne zabezpieczenia, ale nie zawsze sa skuteczne. Czy to moja wina, ze wpadlam mimo zabezpieczen??? Nie wpadlam, ale tylko zadaje pytanie. Mam prawo decydowac o wlasnym zyciu, swoich marzeniach. Nikt mi sie bedzie mowil czy musze urodzic dziecko z przypadku czy nie. Zadna mamusia, ciocia, mezus, Kosciol czy Bog, bo mam na wszystko wyjeb.ne. Kiedy zechce i w jaki sposob zechce usune to ciaze, bo dciezi nienawidze. Rozumiesz tepa glowo? Nie bedziesz mnie obrazac rydzykowska szujo. Zyje w wolnym swiecie i zadna szuja mi nie bedzie mowic, co jest dobre, a co zle. Jestem wolna. Pojde do nieba, albo piekla, to jest moja sprawa, a nie zadnych histerycznych mocherowych beretow. Ma assalama.

 2. Priyono says:

  a.aWydaje mi się, że osoby, ktf3re są przeciw abcroji, piszą w sposf3b niedelikatny i agresywny. Dlaczego?Lubię seks, jest częścią mnie i mojego udanego, 11-letniego związku bez obrączek. Nie chcę rodzić, nie chcę zajmować się małym dzieckiem. Zabezpieczam się, a mimo to już 3 razy brałam postinor za każdym razem niesamowite nerwy, trzeba się o wszystko prosić, czasem o lekarz trudno na wyjeździe czy nawet w niedzielę, a czas biegnie. Stres ogromny.Nie wierzę w żadne niebo (to jest tylko wiara i każdy ma prawo wierzyć w to co chce). ja robię dobrze nie dlatego, żeby zasłużyć na owe niebo, a dlatego, że to lubię. Pomagam jeśli ktoś mnie prosi, pomagam bezpańskim zwierzętom, choć katolicy uważają, że pierwszeństwo ma człowiek (moi wierzący znajomi mf3wią, że zwierzęta stworzono dla człowieka).Kiedy nie z własnej woli kobieta zachodzi w ciąże wybiera mniejsze zło. Można argumentować to w ten sposf3b, że ona jest człowiekiem, a płf3d człowiekiem nie jest. Do pewnego okresu ciąży jest to zarodek, ktf3ry nie czuje. Nie chodzi tu o świadomość, jak tu ktoś pisał nawiązując do ludzi niepełnosprawnych intelektualnie, ale w ogf3le o brak czucia, ponieważ brak jest nerwf3w BRAK CZUCIA, BRAK Bd3LU.Owszem, nie jest to fajne, ALE DLACZEGO W TAKIM RAZIE KOBIETA NIE MOŻE SIĘ WYSTERYLIZOWAĆ JEŚLI NIE PLANUJE RODZICIELSTWA?! Chciałabym to zrobić i niestety nie mogę, a potem takie rf3żne święte panie tak źle o nas piszą.Jeszcze może nawiążę do seksu, bardzo wiele osf3b pisze w bardzo brzydki sposf3b używając słf3w puszczalska, dała dupy, jak ją zgwałcili to mogła być winna to jest bardzo prymitywne, co więcej w ten sposf3b dają mężczyznom przyzwolenie na gwałcenie tych mniej asertywnych, tych nieśmiałych i słabych, o ktf3rych można powiedzieć, ze przecież się nie broniły (kiedy z przerażenia głos uwiązł im w gardle). A może prowokowała bo ma takie ładne długie włosy, ktf3re erotycznie owinęły się wokf3ł szyi i widok taki zrodził pożądanie, ktf3rego oczywiście żaden prawdziwy samiec nie jest w stanie pohamować. A te ktf3rych ominęło takie nieszczęście mogą czuć się jeszcze bardziej święte. NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK PROWOKOWANIE DO GWAŁTU GWAŁT JEST WTEDY KIEDY DOCHODZI TO STOSUNKU CHOCIAŻ KOBIETA NIE Md3WI NIE I ZAWSZE JEST TO PRZESTĘPSTWO.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>